NOVĚ PŘIJÍMÁME ONLINE PLATBY!

MY - jedinečné módní oblečení

Představujeme vám PROJEKT MY, jedinečné módní oblečení, které tu ještě nebylo.

Hlavní myšlenka celého projektu ALIENS ARE EVERYWHERE, tedy mimozemšťané jsou všude, nás přivedla k vybudování nové značky oblečení MY.

Den, co den trávíme spoustu času mezi lidmi, o kterých vlastně nic moc nevíme, anebo ne všechno. Jako lidé jsme jiní a jiným způsobem speciální a odlišní. Každý z nás je ten nejlepší originál a nenajdou se žádné kopie. S oblečením značky MY se můžete projevit, jak jen budete chtít. Ukážete světu, že jste i něco víc, a že se nebojíte být jiní a extravagantní.

Značka MY si zakládá na mimozemské tematice, věříme, že ve vesmíru nejsme sami. Jste fanoušky záhad a tajemství, které neznají hranic a věříte, že planeta Zem není jedinou osídlenou ve vesmíru? Stačí si obléct oblečení značky MY a hned na vás dolehne zvláštní pocit něčeho jiného, ale zvláštní pocit v dobrém slova smyslu.

To, co nosíme na sobě, oblečení, doplňky, obuv, to je to, co nás ve společnosti na první pohled prezentuje a působí na okolí. Se značkou MY velice rychle zaujmete, ale s jakou odezvou? Nezáleží na tom jak, ale důležité je, že všichni si všimnou zvláštnosti, něčeho jiného než toho, co je obvyklé a běžné, toho, co zůstane bez povšimnutí.

 

logo My -verze sirka - cerne

Zpět do obchodu