MY - jedinečné módní oblečení

Představujeme vám PROJEKT MY, jedinečné módní oblečení, které tu ještě nebylo.

Hlavní myšlenka celého projektu ALIENS ARE EVERYWHERE, tedy mimozemšťané jsou všude, nás přivedla k vybudování nové značky oblečení MY.

Den, co den trávíme spoustu času mezi lidmi, o kterých vlastně nic moc nevíme, anebo ne všechno. Jako lidé jsme jiní a jiným způsobem speciální a odlišní. Každý z nás je ten nejlepší originál a nenajdou se žádné kopie. S oblečením značky MY se můžete projevit, jak jen budete chtít. Ukážete světu, že jste i něco víc, a že se nebojíte být jiní a extravagantní.

Značka MY si zakládá na mimozemské tematice, věříme, že ve vesmíru nejsme sami. Jste fanoušky záhad a tajemství, které neznají hranic a věříte, že planeta Zem není jedinou osídlenou ve vesmíru? Stačí si obléct oblečení značky MY a hned na vás dolehne zvláštní pocit něčeho jiného, ale zvláštní pocit v dobrém slova smyslu.

To, co nosíme na sobě, oblečení, doplňky, obuv, to je to, co nás ve společnosti na první pohled prezentuje a působí na okolí. Se značkou MY velice rychle zaujmete, ale s jakou odezvou? Nezáleží na tom jak, ale důležité je, že všichni si všimnou zvláštnosti, něčeho jiného než toho, co je obvyklé a běžné, toho, co zůstane bez povšimnutí.

 

logo My -verze sirka - cerne

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení